Weby

 • Autobazár MotorBazar.eu

  Autobázar pre mobilné telefóny, pomocou systéme viete predávať, kupovať a vymienať ojazdené a nové autá.
  web

 • Reality realitos.sk

  Nový projekt realít - nehnuteľnosti sa Vám zobrazujú v mape od google, kde viete rýchlo zistiť polohu nehnuteľnosti a pomocou google máp viete zistiť ako to vyzerá v okolí nehnuteľnosti. Aplikácia realitos.sk Vás naviguje priamo k nehnuteľnosti.
  web

 • Ministry of Fun

  Web stránka discohaly Ministry of Fun, s vlastným administračným systémom vytvoreným na mieru. Správa fotogalérie, programu, noviniek. Manažment bannerov, slider animácií, a video prezentácií. Možnosť spravovania vlastných podstránok, automatické pridávanie vodotlace do fotiek. Hromadný manažment fotografií. Ajaxové prevedenie administračnej časti portálu.
  web

 • Penzión Iveta

  Luxusný design pre ubytovanie v penzióne. Penzión pomocou úvodných troch okien zviditeľňuje hlavné činnosti / ubytovanie / gastro služby / relaxačné služby.
  web

 • Chata ToMi

  Jednoduchý design pre ubytovaciu web stránku s rezervačným formulárom, kde si administrátor webu sám spravuje objednávky a robí si poznámky a zaplatení a termínoch ubytovania. Stránka obsahuje články a fotogalérie, ktoré si spravujete pomocou CMS podľa aktuálnej ponuky.
  web

 • Green Emotions

  Projekt realizovaný za pomoci EU, projekt sa zameriaval na design. Na webe je text napasovaný presne v riadkoch designu (kvalita CSS a xHTML). Na webe je špeciálne upravený formulár / application form /, každá podstránka má špeciálne upravený design. Fotografie z workshopu nájdete v viacerých fotogalériách.
  web

 • PTM gardening

  Kreatívny desing web stránky zaujme každého užívatela. Na webe sa nachádzajú články a fotogalérie jednotlivych záhradkárskych služieb. Pre záujem o službu sa na webe nachádza kontaktny formular, pomocou ktorého viete osloviť majiteľa web stránky.
  web

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...