Webhosting

Hľadáte spoľahlivý webový priestor na prevádzku svojích webových aplikácií, web stránky či internetového obchodu? Poskytujeme spoľahlivý a bezpečný webhosting pre webové aplikácie na platforme Linux Ubuntu, kde prebiehajú denné zálohy Vaších dát.

Ktorý webhosting si vybrať, aby bol pre Vás ten najlepší?

1. E-mail hosting - pre umiestnenie poštového klienta

2. Basic hosting (základné riešenie) – vhodný pre statické web stránky, ktorých obsah sa nemení

3. Premium hosting (optimálne riešenie) – vhodné pre web stránky, ktorým sa občas mení obsah prostredníctvom CMS a je potreba zálohovať informácie

4. Business hosting (profesionálne riešenie) – so zálohovaním, pre stránky s pravidelným manažovaním cez CMS a vysokou návštevnosťou

5. Individual hosting - riešenie presne podľa Vašich požadaviek, nastavenie webhostingu pre špeciálny projekt

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...