Web CMS

Pre koho je web CMS / Redakčný systém?


Redakčný systém CMS RivalEngine je vhodný pre všetkých správcov webov a majiteľov webov, na ktorých je nutné často aktualizovať obsah. Všetky webové portály a internetové obchody musia využívať CMS.

Prečo používať CMS/Redakčný systém?

1.Jednoduchý
CMS systém je jednoduchší nástroj na aktualizáciu webu ako programovanie kódu.  Stačí ak máte základné znalosti s pc, dokážete si sami spravovať celý web.

2.Rýchly
Nemusíte čakať na zmeny, ktoré potrebujete urobiť na webe. Pomocou CMS systému viete Vaše stránky aktualizovať nielen jednoducho, ale aj rýchlo.

3.Aktuálnosť informácií
Aktuálna webová stránka je oveľa zaujímavejšia pre klientov firmy ako stránka s neaktuálnym obsahom. S CMS pridávate aktuálny obsah kedykoľvek chcete.

4.Optimalizácia pre vyhľadávače
CMS systém RivalEngine obsahuje SEO moduly pomocou ktorých vytvárate SEO optimalizáciu pre vyhľadávače. To znamená, že ich vyhľadávače napr. ako Google alebo Yahoo umiestňujú na vyšších pozíciách.

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...