Vývojárske prostredie

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE (integrated development environment), prostredníctvom ktorého je možné doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Aplikácia je prístupná cez webový prehliadač, takže zamestnanci sa môžu do projektov zapájať odkiaľkoľvek a programovať "na jednom pieskovisku" bez strachu že by si navzájom nevedome zasahovali do upravovaných súborov.

-          nepotrebujete nič inštalovať

-          nepotrebujete žiadne licencie navyše

-          nepotrebujete dodatočný textový či grafický softvér

-          nepotrebujete externé spojenie so serverom, všetko potrebné je súčasťou IDE

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...