Webhosting

K vytvoreným webovým aplikáciám poskytujeme bezpečný a spoľahlivý webhosting a vieme rýchlo zasiahnuť v prípade technických ťažkostí.

Internetová reklama

Mať internetovú stránku často nestačí. Bez jej vhodnej propagácie ju nenavštívi dostatok ľudí a nepodarí sa jej informovať cieľovú skupinu zákazníkov. Optimalizácia stránok pre internetové prehliadače a budovanie spätných webových odkazov a SEO Copywriting sú výborné nástroje na zvýšenie popularity webstránok. Spoľahnite sa v tomto na nás a doprajte si vysokú návštevnosť.

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...