SEO optimalizácia

SEO optimalizácia Vašej web stránky Vám prinesie popredné pozície vo vyhľadávačoch (ako napr. Google, Bing, Yahoo) a zabezpečí Vám náskok pred konkurenciou! Všeobecne platí „čím viac ľudí navštívi váš web, tým viac predávate a zvyšuje sa Váš príjem“.

Preto radíme, aby ste SEO optimalizáciu nebrali na ľahkú váhu.

K SEO optimalizácii Vám zabezpečíme spätné odkazy na Váš web, kde platí: čím viac odkazov, tým je väčšia šanca prilákať na stránku viac ľudí.

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...