Link Building

Link building (budovanie spätných odkazov) je internetová forma vzťahov s verejnosťou (public relations). Odkazy sa registrujú vo webových zoznamoch a smerujú pozornosť na Vašu stránku na základe názvu, kľúčových slov a uvedeného popisu. Čím viac odkazov, tým viac je stránka pre vyhľadávače dôveryhodnejšia. Vložené spätné odkazy zvyšujú pagerank a vzrastie aj hodnota SEO optimalizácie stránky v internetových vyhľadávačoch na ktorých záleží - Google, Yahoo!, Bing. Kvalitný Link Building výrazne zvýši návštevnosť web stránky.

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...