Klientská podpora

Všetky naše webové aplikácie vyvíjame so zreteľom na jednoduchú, flexibilnú a pohodlnú administráciu zo strany samotného klienta. Nikdy sa ale nedá problémom úplne vyhnúť, preto sme vždy pripravení pomôcť. S našími produktami získavate plnú technickú podporu, takže v prípade problému ho hneď začneme riešiť a Vy sa možete sústrediť na Váš podnik.

Naši klienti majú možnosť sledovať prebiehajúci stav svojho projektu cez intnernetovú aplikáciu, alebo priamo prostredníctvom CMS RivalEngine. Táto podpora je prístupná 24hod. denne a dostupná cez internet.

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...