CMS pre web developerov

Ste dobrý web programátor a chceli by ste s nami spoločne zarábať pasívny príjem na funkciách a moduloch, alebo aj na rôznych projektoch? Alebo podporiť komunitu open source CMS RivalEngine ? Open Source CMS je písaný v objektovoorientovanom programovaní PHP, takže je prehľadný, čo vám umožní rýchlu prácu - programovanie.

„My podporíme Vás, Vy podporíte nás. „

Ukážeme Vám ako sa programujú moduly, funkcie a naučíme Vás ako sa tvorí plne funkčný web s vaším web template-om a doprogramovávajú PHP funkcie atď.

 

videonávod

 

Aký bude postup?

a)      vy vytvoríte nejaký modul, funkciu do open source RivalEngine CMS, ktorú sa rozhodnete zdielať buď zadarmo, alebo za finančnú odmenu, záleží len na vás, akko sa rozhodnete,

b)      hotový modul alebo funkciu vložíme na web stranky, ktore budu predavat vase moduly a funkcie,

c)      čím viac ľudí použije Váš modul, alebo funkciu, tým viac zarobíte,

d)      možnosť je spojiť vás s nejakým designérom, ktorý programujeme web template a vy mu tento web template nasypete s funkcionalitou do CMS RivalEngine.

 

Aká bude moja provízia?

Provízia sa bude pohybovovať od 30% až po 50% z ceny diela, ceny za moduly/funkcie budú stanovené od 5 Eur až po 90 Eur za modul/funkciu.

 

Koľko možem zarobiť ?

Ak sa predá môj modul, alebo funkcia 120 ľuďom a budem mať z toho 10 Eur , tak získam pasívny príjem v sume 1200 Eur a tento príjem môže byť pravidelný, kedže si budu môcť stále zakúpiť Vás modul, alebo funkciu.

 

Návod: aby som zarobil viac, môžem odkazovať na moje vytvorené projekty – moduly, funkcie. Zvýšim si tak moznosť predaja svojích  funkcií ,modulov alebo hotových web projektov.

 

Chcem si rovno vyskúšať open source RivalEngine CMS

 

Registračný formulár

 

Email:

Heslo:

Meno a priezvisko:

Krajina :

Moj web: ak nemate web, je na caše si ho vytvoriť cez RivalEngine CMS

Popis o sebe:

Skúsenosti SKILLS:

 

Potvrdenie o autorovi, čestne prehlasuje že som vykonal autorske dielo sám.

 

Projekt vložiť do kategórie:  (modul category, modul newsletter, modul colorpicker, modul photo atd.)

 

Ak chcete zvýšiť svoj predaj, umiestnite svoju linku na svoj alebo kamarátov web a zvýšte svoj predaj modulov, alebo funkcií. Prípadne ich zdielajte na sociálnych sieťach, dajte o sebe vedieť, zvýšite tým aj svoje povedomie a popularitu.


Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...