CMS pre web designerov a grafikov


STE WEB DESIGNER alebo GRAFICKÝ DESIGNER ? Tento článok je určený prave pre Vás

Ste dobrý grafický designer alebo web designer a chceli by ste s nami spoločne zarábať pasívny príjem na web templatoch? Podporiť tak komunitu open source ? Stať sa členom spoločnej komunity open source RivalEngine.

 

„My podporíme Vás, Vy podporíte nás. Spoločná cesta vedie k úspechu.“

 

Ukážeme a naučíme Vás ako sa tvorí plne funkčný web s vaším web template-om, či grafickým designom.

Videonávod na import web šablóny do CMS

Ak nebudete niečo vedieť? Existuje viacero videonávodov, z ktorých sa budete môcť vzdelávať a takisto budeme radiť pomáhať s vašimi projektami.

 

Aký bude postup?

a)      vy vytvoríte web template s open source systémom RivalEngine CMS

b)      hotový projekt vložíme na web stranky, ktoré budú predávať vaše web templaty s RivalEnginom,

c)      čím viac sa Váš  web template zapáči ľuďom, tým viac zarobíte,

d)      čím viac projektov vytvoríte pomocou open source RivalEngine, tým je väčšia možnosť zarobiť a pritiahnuť väčšiu komunitu vaších obdivovateľov,

e)      je možnosť si takisto prostredníctvom CMS RivalEngine vytvoriť vlastný projekt – stačí si stiahnuť šablónu a pracovať priamo na projekte,

f)        takisto je možno, že vám s projektom vieme pomôcť,

 

Aka bude moja provizia?

Provízia za predaný projekt sa bude pohybavovať od 25% az 50% z ceny diela, ceny za web templaty a grafiku sa odporúča stanoviť najlepšie od 40 Eur po 250 Eur.

 

Kolko môžem zarobiť ?

Ak sa predá môj template 40 ľuďom / firmám a budem mať z toho 30 Eur , tak získam pravidelný pasívny príjem 1200 Eur. Čo je na tom najlepšie? Raz to urobí a príjem Vám môže plynúť pravidelne.

 

Ak budem mat viac web template-ov, získam viac. Všetko záleží len na Vás a na vašej kreativite.

Ako zvýšiť svoju popularitu a aby som zarobil viac, môžem odkazovať na moje vytvorené projekty – web templaty, aby som si zvýšil možnosť predaja svojho projektu.

Ak chcete zvýšiť svoju popularitu a predaj, umiestnite svoju linku na svoj alebo kamarátov web, projekt tiež môžete zdielať na sociálnych sieťach. Tým zvýšite povedomie o seve a zvýšite aj predaj svojich projektov.

 

Chcem si hneď vyskúšať open source RivalEngine CMS.

 

 

Registračný formulár

 

Email:

Heslo:

Meno a priezvisko:

Krajina :

Moj web: ak nemate web, je na caše si ho vytvoriť cez RivalEngine CMS

Popis o sebe:

Skúsenosti SKILLS:

 

Potvrdenie o autorovi, cestne prehlasuje ze som vykonal autorske dielo sám.

 

Projekt vložiť do kategorie:  (kategórie ako napr. auto moto, cestovanie, dovolenky, právo, technika, informatika atd.)

Web CMS

Potrebujete si rýchlo a jednoducho robiť zmeny na stránke? Pridávať si články, fotografie, užívateľov, priradzovať práva jednotlivým užívateľom alebo pridávať jazykové mutácie? To však nie je všetko. RivalEngine ponúka množstvo funkcií, ktoré dokážete sami spravovať.

Viac ...

E-shop CMS

Chceli by ste úspešný eshop? Potrebujete mať prehľad a poriadok vo svojich produktoch alebo službách? Mať eshop nie je všetko. Ak sa budete riadiť našimi radami, váš eshop bude aj predávať! Návratnosť Vašich investícií je našim cieľom.

Viac ...

CRM / Business app

Vediete evidenciu zákazníkov, alebo zamestnancov a nemáte v nej prehľad? Máte veľa úloh a nestíhate ich sledovať, či kontrolovať? Chceli by ste si všetky údaje zberať a zobrazovať podľa seba? Aplikácia na mieru je skvelým riešením.

Viac ...

Vývoj aplikácií

RivalEngine CMS obsahuje vývojárske prostredie IDE, prostredníctvom ktorého si viete doprogramovať vlastné, resp. chýbajúce funkcie. Vaši zamestnanci firmy možu pracovať na projektoch naraz, nezávisle a odkiaľkoľvek.

Viac ...